Přehled projektů - y2000rtc.com

Vítejte na stránkách ohledně řízení a automatizace

Zabýváme se tvorbou řízení pro automatizování čehokoliv ...

y2000rtc.com | Dubenec 63 | 54455 Dubenec-CZ

... počínaje robotikou a konče speciálními vozidly

DIY
Přejít na obsah
šikovné odkazy:
...
    Zde pro ilustraci několik zhotovených projektů:
Hodně jsem se věnoval a věnuji řízení výrobních linek, robotice a automatizaci jako takové, ale to už není tak wow jako ovládnout vozidla.
Zde hraje roli hydraulika, čerpadla, pulzně šířkovou modulací řízené proporcionální ventily, robustnost řešení, řízení podvozku na CAN sběrnici, dálkové ovládání, funkce pro automatické nivelace vozu v podobě např. hasičské plošiny, apod.
Jsou to vozidla se kterými se můžete setkat kdekoliv. Ať v podobě popelářských nebo v budoucnu novinek v oblasti hasičských vozů, dále sací bagry, kropící vozy a nebo ...
... takové specialitky jako letištní vozy s použitím tryskového motoru pro ofukování a osušování runway-e, kde řešíte ovládání ramene joystickem, kopírování terénu nebo i to, aby se vozidlo nepřevrátilo anebo při pohybu ramene nezničilo samo sebe.

Úspěšný projekt neznamená "pouze" znalosti v oboru a hodně tvořivosti něco vyvíjet, ale také spolupráci se zákazníky v podobě získání správných podkladů, sestavení specifikace, hlídání termínů, přizpůsobení se zákazníkovi, apod.
Společnost je zapsaná u Krajského soudu v
Hradci Králové.
IČ:02662540  DIČ:-               
Datová schránka: 3fiphm8
created by y2000rtc
Zdenek Halada - vývoj SW pro řízení a automatizaci | Dubenec 63 | CZ-54455 DUBENEC | IČ: 02662540
Společnost
Kontakt
Zdeněk Halada
tel: +420 604 975 126
Návrat na obsah